foça`de Villa (A Blok)

Villa Parlak, Fethiye Kayaköy mevkiinde bulunmaktadır. Villa Parlak, Kayaköy bölgesinin sessiz ve güzel havası ile misafirlerimizi nezih bir tatil beklemektedir. Villa Parlak, oldukça renkli ve modern iç dizayna sahiptir. 

Villa Parlak içerisinde 4 yatak odası, 4 banyo, 2 salon ve 2 mutfak bulunmaktadır. Tüm odalarda klima mevcuttur. Salonlarda da 2 adet klima ve 2 adet televizyon bulunmaktadır. Salonda ayrıca 2 kişilik yatma imkanı da bulunmaktadır. Villamız 2 farklı daire şeklinde olduğundan 2 grup rahatlıkla konaklayabilir.

Genel not : Doğa içerisinde konuma sahip olan villalarımızın tamamı böcek ve haşereler için düzenli olarak temizlenmekte ve ilaçlanmaktadır. Doğa içerisinde konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara nazaran böcek vb. çıkma ihtimali daha yüksektir. Bu not, bu evle ilgili değil doğa içerisinde konuma sahip olan tüm evlerin bilgilerinde yazılmaktadır.

Yaz ayları dışında yörelerde yeni villa inşaatları olabilmektedir. Bu sebepten etrafta gürültü olması muhtemeldir. Bu not, bu eve özgü değildir, kışın faal olan tüm evlerde bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir